Partner sítě Premio02.05.2013

Od 1.5.2013 jsme se stali obchodním a servisním partnerem sítě Premio. Díky tomu vám přineseme mnoho výrobků za opravdu dobré ceny a počítače Premio, ideální pro domácí uživatele, kteří požadují vynikající kvalitu a dobrou cenu. Servis u nás je samozřejmostí, rychle a profesionálně.
S výrobcem počítačů Premio spolupracujeme víde jak 18 let a na jejich kvalitu výroby a spolehlivost počítačů jsme vsadili mnohokrát a vsadili bychom znovu.

PROFIL ZNAČKY

Počítačové sestavy Premio se vyrábějí v Ostravě, ve výrobním závodě společnosti AT Compus s.r.o. Vývoj a výroba všech počítačů jsou certifikovány na systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001 a ISO 14001.

Všechny počítače prochází sofistikovaným systémem výroby, který zahrnuje několikanásobnou kontrolu funkčnosti každé z částí počítače.

Každý počítač Premio je 'originál' - postavený, otestovaný a nakonfigurovaný přesně podle požadavků konkrétního zákazníka.

Můžete vybírat z široké palety voleb a kombinací. Všechna nabízená řešení prošla náročnými testy kompatibility, máte zaručenu 100% stabilitu a funkčnost pod zvoleným operačním systémem.

Zvláštní důraz klademe na tichost a chlazení celé sestavy. Vybíráme nejvhodnější prvky(zdroje, chladiče, ventilátory) s ohledem na dlouhodobý, bezporuchový provoz i v mírně ztížených podmínkách.


Autor: MP


Zpět na předchozí stránku